Eski Formula 1 pilotu Nick Heidfeld’in tepki çeken Schumacher sözleri

1Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

Schumacher ile yakın bir isim olan Alman pilot, vatandaşını insan olarak överken, yarış pistindeyse bambaşka bir kişiye büründüğünü belirterek şunları söyledi:

2

“Kariyerimin başındayken Schumi dünya şampiyonlukları kazanıyordu. Benim altımda hiçbir zaman onunla mücadele edecek bir araba olmadı.

3

Özel hayatında iyi bir insandı

Schumacher özel hayatında iyi bir insandı. Sıcak kalpli ve sevecen bir aile insanı. Pist dışındayken dünyanın en hoş adamlarından biriydi

4Yarış pistinde acımasızdı, aptalca şeyler yaptı

‘Yarış pistinde acımasızdı, aptalca şeyler yaptı’

Schumacher yarış pistindeyken bambaşka birisi haline geliyordu. Acımasız, son derece agresif, bazen de hakkaniyetsizdi ve kabul edilemeyecek bazı aptalca şeyler de yaptı

5Cevap verme fırsatı yok: Adil değil

‘Cevap verme fırsatı yok: Adil değil’

Alman basınında Heidfeld’in bu sözleri adil olmayan bir tavır olarak yorumlandı. Michael Schumacher’in içinde bulunduğu sağlık koşulları nedeniyle kendisini savunma durumunda olmadığına dikkat çekilerek ‘hakkaniyetsiz bir açıklama’ ifadesi kullanıldı.

6

Aynı zamanda bu sözlerin hangi olaylar temelinde söylendiğine dair somut örnekler verilmediğine de dikkat çekildi. Schumacher, 2013’teki kayak kazasının ardından bir tür bitkisel hayatta yaşamını sürdürdüğü düşünülüyor.

7

CANLI BAHİS, Misli.com’da başladı! Maç listesini görmek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gerilim filmleri 2019 macera filmleri 2019 savaş filmleri 2019 Tipobet365 Giriş supertotobet giriş